خبرگزاری فارس: اطلاعی از طارمی ندارم/ علاقه ای به رکورد ندارم/ خیلی ها مثل نفت اتوبوسی دفاع می کنند

به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین پرسپولیس در مورد تساوی مقابل نفت و اشتباهات داوری گفت: گله ای ندارم خودمان را برای این بازی آماده کرده بودیم. سه پنالتی ما گرفته نشد. گل نزدیم و واقعا حیف شد امتیازات از دست رفت. متاسفانه بازی در جو غیرورزشی و بدون حضور هواداران برگزار شد.

*کدام بازیکنان می خواهند پرسپولیس را ترک کنند؟

برانکو در پاسخ به این سؤال که آیا نگران نیست بازیکنانی که دیروز در ترکیب نبودند این تیم را ترک کند، اظهار داشت: منظورتان کدام بازیکنان است.

* مقابل نفت به جای گنی، بدشانس بودیم

خبرنگاران اعلام کردند منظورشان منشا، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی است که برانکو در جواب عنوان کرد: دیروز شرایط بازی به این شکل بود. ما می توانستیم نتیجه لازم را بگیریم اما شانس نداشتیم. وحید امیری، کمال کامیابی نیا، علی علیپور و محسن مسلمان شانس گنی داشتند اما این اتفاق نیفتاد. 3-4 شوت از پشت محوطه جریمه زدیم که باید معمولا این توپ ها گل شود اما اینطور نشد.

* علاقه ای به رکورد ندارم، فقط قهرمانی را دوست دارم

وی در مورد اینکه اکثر رکوردها را شکسته است اما دیروز گلر استقلال رکورد گل نخوردن را به خودش اختصاص داد و آیا از این مسئله ناراحت نشده است، تصریح کرد: رکورد خوب و قشنگ است اما من خیلی به این مسئله توجه نمی کنم و به آن علاقه ندارم. فقط به برد، برد و قهرمانی فکر می کنم و این مسئله را دوست دارم. به هر حال رکوردها برای شکسته شدن هستند.

* خیلی از حریفان پرسپولیس مثل نفت اتوبوسی دفاع می کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دفاع اتوبوسی نفت تهران عنوان کرد: هدف وسیله را توجیه می کند. آنها حق شان است اینطور کار کنند. ما می دانیم بازی های زیادی هستند که شرایط به این شکل خواهد بود. باید سعی کنیم وضعیت را بهتر کنیم و در این وضعیت به گل برسیم. باید خودمان را برای این وضعیت آماده کنیم. خیلی از حریفان به این شکل بازی خواهند کرد.

برانکو در مورد اینکه آماده سازی که کی روش در نظر گرفته همان گرم کردن و ریکاوری عادی است و آیا مربی بدنساز خود را برای زیر نظر گرفتن این مسئله اعزام نمی کند، تصریح کرد: من از این مسئله اطلاعی ندارم. مارکو بدنساز ما یک کار شخصی داشت و امروز نبود. او فردا بازمی گردد. از هفته بعد او را می فرستیم تا این مسئله را ببیند و شاید دانش و تجربه جدیدی کسب کند. برای دانش و تجربه جدید آغوش ما همیشه باز است. برای برنامه کلی تیم ملی احترام قائلیم چرا که برای ما و همه مردم ایران کسب نتیجه از سوی تیم ملی مهم است.

* باشگاه مواضع خود در مورد تصمیم گیری ها علیه پرسپولیس را مشخص کند

وی در مورد اینکه چرا اکثر اتفاق ها مثل آموزشی رفتن احمد نوراللهی، محرومیت هواداران و اول برای پرسپولیس رخ می دهد، عنوان کرد: این مسئله در حیطه وظایف من نیست. باشگاه مواضعش را اعلام می کند.

* مشکی پوشان خیلی باانگیزه اند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه مشکی پوشان حریف این هفته تیمش هم احتمالا دفاعی کار خواهد کرد، گفت: دیروز بازی فولاد و مشکی پوشان را دیدم. آنها بسیار خوب بازی کردند و لیاقت گرفتن یک امتیاز را داشتند. مقابل مشکی پوشان کار سختی داریم. آنها با انگیزه به تهران می آیند. فردا که بازیکنان با تجدید قوا بازخواهند گشت طی این هفته تمرینات کیفی را پشت سر می گذاریم تا آماده ادامه مسابقات شویم.

* از ناراحتی علیپور و خلیل زاده به دلیل عدم به تیم ملی بی خبرم

برانکو در مورد ناراحتی علیپور و شجاع خلیل زاده از عدم دعوت به تیم ملی تصریح کرد: این مسئله را نمی دانم و نمی توانم در موردش نظر بدهم. واقعیت این است که علیپور آقای گل است و شجاع خلیل زاده جزو بهترین مدافعان لیگ است که عالی کار کرده است. این از اختیارات سرمربی تیم ملی و کمک هایش است که لیگ را دنبال کنند و در مورد انتخاب بازیکن تصمیم بگیرد.

*اطلاع جدیدی از طارمی ندارم

وی در مورد وضعیت مهدی طارمی تصریح کرد: تا جایی که می دانم او در اختیار تیم ملی است و اطلاع جدیدی ندارم.

2 کشته و ۱۷ زخمی درپی تیراندازی در مدرسه‌ای در آمریکا

اطلاعی از طارمی ندارم/ علاقه‌ای به رکورد ندارم/ خیلی‌ها مثل نفت اتوبوسی دفاع می‌کنند

انتشار مقاله «شهدای شیمیایی» در مجله سایِنس آمریکا با تلاش پزشک بدون مرز ایرانی

مورد ,تیم ,مسئله ,پرسپولیس ,ندارم ,بازی ,در مورد ,این مسئله ,تیم ملی ,به این ,مشکی پوشان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Maybe a badqueen? miremadi pikasolart سرریز های توله خرس جامعه شناسان جوان مقالات اجتماعی و حقوقی دکتر پویا منصفی دانلود کده حرفهایی که نمیخواهم فراموش کنم نمایندگی دپارتمان املاک پاسارگاد